| Darlly | 50282M |
|---|---|
| Unicel | - |
| Pleatco | - |
| Magnum | - |
| Top | Handle |
|---|---|
| Bottom | 3.8cm Snap Half SAE Thread |
| Length | 21cm |
| Diameter | 14cm |
| Media Area (Sq Ft) | 35 |
|---|---|
| How Many Filters In A Carton? | 9 |
| Hot Tubs | Riptide, Wellis Spas |
RIPTIDE B TYPE MICROBAN FILTER
or
Wellis AKU3001
To understand our pricing/discount structure please click here to learn more.