| Darlly | 50364 |
|---|---|
| Unicel | - |
| Pleatco | - |
| Magnum | - |
| Top | Handle |
|---|---|
| Bottom | 4.5cm Coarse Male Thread |
| Length | 17cm |
| Diameter | 15cm |
| Media Area (Sq Ft) | 45 |
|---|---|
| How Many Filters In A Carton? | 9 |
| Hot Tubs | Wellis Spas |
Wellis Myline AKU1609
Fits Models: - Mars P&P Spa - Pluto Spa - Venus Spa - Saturn Spa - Pluto P&P Spa - Mars Camargue Spa - Callisto P&P Spa |
To understand our pricing/discount structure please click here to learn more.