| Darlly | 60271M |
|---|---|
| Unicel | - |
| Pleatco | PBF50-F2S |
| Magnum | BU50 |
| Top | Handle |
|---|---|
| Bottom | 5cm Coarse (SAE) Male Thread |
| Length | 15cm |
| Diameter | 17cm |
| Media Area (Sq Ft) | 50 |
|---|---|
| How Many Filters In A Carton? | 9 |
| Hot Tubs | Villeroy & Boch Spas |
Villeroy & Boch Filter for Just Silence
Article No. UCCOM1057
To understand our pricing/discount structure please click here to learn more.