| Darlly | 60358 |
|---|---|
| Unicel | --- |
| Pleatco | PWL35P3-M |
| Magnum | --- |
| Top | Handle |
|---|---|
| Bottom | 3.8cm Coarse (SAE) Male Thread |
| Length | 18cm |
| Diameter | 15cm |
| Media Area (Sq Ft) | 35 |
|---|---|
| How Many Filters In A Carton? | 9 |
| Hot Tubs | Wellis Spas |
Wellis Reference AKU0135
Fits Models:
- Firenze Life Spa
- 542/2L Spa
- 542/2L P&P Spa
To understand our pricing/discount structure please click here to learn more.