| Darlly | 60381 |
|---|---|
| Unicel | - |
| Pleatco | - |
| Magnum | - |
| Top | 7cm Hole |
|---|---|
| Bottom | 7cm Hole |
| Length | 33.5cm |
| Diameter | 16cm |
| Media Area (Sq Ft) | 35 |
|---|---|
| How Many Filters In A Carton? | 9 |
| Hot Tubs | Platinum Spas, Superior Spas |
SS02
Arizona, Tahiti, Pandeen, Sapphire, Jadeite, Tourmaline , Ruby and Emerald hot tubs Platinum Spas
To understand our pricing/discount structure please click here to learn more.