| Darlly | 50414RH |
|---|---|
| Unicel | 5CH-37 |
| Pleatco | PFF42TC-P4 |
| Magnum | - |
| Top | Removable Handle |
|---|---|
| Bottom | 3.8cm Fine (MPT) Male Thread |
| Length | 24cm |
| Diameter | 13cm |
| Media Area (Sq Ft) | 50 |
|---|---|
| How Many Filters In A Carton? | 9 |
| Hot Tubs | Master Spas |
Watkins Wellness part number: 30279
Master Spas WELLNESS RANGE
To understand our pricing/discount structure please click here to learn more.