| Darlly | TT80503 |
|---|---|
| Unicel | 8CH-950 |
| Pleatco | PBF50 |
| Magnum | - |
| Top | Removable Handle |
|---|---|
| Bottom | 5cm Coarse (SAE) Male Thread |
| Length | 15cm |
| Diameter | 20cm |
| Media Area (Sq Ft) | 50 |
|---|---|
| How Many Filters In A Carton? | 4 |
| Hot Tubs | Bullfrog Spas, Villeroy & Boch Spas |
Villeroy & Boch Filter
Premium Line
Confort Line
X-Series
To understand our pricing/discount structure please click here to learn more.