| Darlly | TT77515 |
|---|---|
| Unicel | C-7375 |
| Pleatco | PCD75N |
| Magnum | - |
| Top | Removable Handle |
|---|---|
| Bottom | 6.8cm Hole |
| Length | 38cm |
| Diameter | 18cm |
| Media Area (Sq Ft) | 75 |
|---|---|
| How Many Filters In A Carton? | 4 |
| Hot Tubs | Caldera Spas |
Caldera 75 1019301
HOT TUB SUPERSTORE
WELLNESS 75
To understand our pricing/discount structure please click here to learn more.