| Darlly | TT50503 |
|---|---|
| Unicel | C-5300 |
| Pleatco | PJW50 |
| Magnum | - |
| Top | Removable Handle |
|---|---|
| Bottom | 5cm Hole |
| Length | 25cm |
| Diameter | 14cm |
| Media Area (Sq/Ft) | 50 |
|---|---|
| How Many Filters In A Carton? | 9 |
| Suitable for hot tubs made by: | Jacuzzi |
PLEASE BE AWARE: SPA PODS ARE SOLD SEPARATELY AND NOT INCLUDED WITH THIS PRODUCT.
Please note: Pallet Price attracts a further 22% discount OFF Carton Price. To qualify for this discount and free delivery your order just needs to be 10 cartons or more.
To understand our pricing/discount structure please click here to learn more.