| Darlly | TT42524 |
|---|---|
| Unicel | 4CH-925 |
| Pleatco | PSANT20P3 |
| Magnum | SR20 |
| Top | Removable Handle |
|---|---|
| Bottom | 3.8cm Coarse (SAE) Male Thread |
| Length | 18cm |
| Diameter | 12cm |
| Media Area (Sq/Ft) | 20 |
|---|---|
| How Many Filters In A Carton? | 9 |
PLEASE BE AWARE: SPA PODS ARE SOLD SEPARATELY AND NOT INCLUDED WITH THIS PRODUCT.
Please note: Pallet Price attracts a further 22% discount OFF Carton Price. To qualify for this discount and free delivery your order just needs to be 10 cartons or more.
Antigua
Cypurs & Ria
Futura Spa
Strong Spas
To understand our pricing/discount structure please click here to learn more.