| Darlly | TT63511 |
|---|---|
| Unicel | - |
| Pleatco | - |
| Magnum | CH75 |
| Top | Removable Handle |
|---|---|
| Bottom | 3.8cm Coarse Square Male Thread |
| Length | 21cm |
| Diameter | 15cm |
| Media Area (Sq/Ft) | 35 |
|---|---|
| How Many Filters In A Carton? | 9 |
| Suitable for hot tubs made by: | Platinum Spas, Sunbeach Spas, Tuff Spas |
PLEASE BE AWARE: SPA PODS ARE SOLD SEPARATELY AND NOT INCLUDED WITH THIS PRODUCT.
Please note: Pallet Price attracts a further 22% discount OFF Carton Price. To qualify for this discount and free delivery your order just needs to be 10 cartons or more.
To understand our pricing/discount structure please click here to learn more.